Velkoformátová fotografie je krásným a velmi žádaným doplňkem jak bytových, tak třeba i firemních prostor. Kouzlo a síla velkoformátových fotografií je především v tom, že dokáže přinést atmosféru do vašich prostor.

Jak objednat?

V klidu si zde vyberte fotografii, které se Vám líbí.  Název fotografie pošlete na mou adresu  jirka.klement@gmail.com spolu s vybranou velikostí. Na základě vašeho výběru připravím finální cenovou nabídku a po odsouhlasení vystavím zálohovou fakturu. Po jejím uhrazení se začnou tisknout Vaše fotografie. Hotové fotografie pečlivě zabalím a pošlu přepravní společností.  Upřednostňuji však osobní předání a to obzvláště u větších fotografií. Mé fotografie vnímám jako autorské dílo, a proto bych chtěl ručit za celý proces tisku.

O tisku a přípravě fotografie

Životnost a stálost barev, je zaručena na několi desítek let díky speciálním materiálům. Fotografie jsou tištěny na špičkovém papíře a poté zalaminovány. Lamino chrání obraz jak proti UV záření tak i mechanickému poškození. Fotografie jsou také kašírovány na desku KAPA. Vytištěné fotografie je možné opatřit špičkovým rámem značky NIELSEN (výběr z mnoha variant) a nebo ručně vyráběným rámem z masivního dubového dřeva.

 

standardní rozměry tisku bez rámu

Velkoformátová fotografie  – 60 x 40cm Velkoformátová panoramatická fotografie  – 100x37cm
Velkoformátová fotografie  – 75 x 50cm Velkoformátová panoramatická fotografie  – 140x50cm
Velkoformátová fotografie  – 100 x 67cm Velkoformátová panoramatická fotografie  – 200x70cm
Velkoformátová fotografie  – 135 x 90cm Velkoformátová panoramatická fotografie  – 250x90cm
Velkoformátová fotografie  – 150 x 100cm

 

Ukázky tisku